SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
opcje szukania
  Twój koszyk jest pusty
Strona główna » Aktualności SpyCenter » Zakupy w sklepach stacjonarnych, przez internet, darmowa wysyłka i bezpłatny zwrot w sklepie SpyCenter

Informacje

  • Darmowa dostawa
  • Przelewy24
  • karta

Szybki kontakt


Zbyt jaskrawo?   Ustaw ciemny motyw

Zakupy w sklepach stacjonarnych, przez internet, darmowa wysyłka i bezpłatny zwrot w sklepie SpyCenter

Data dodania: 20-03-2020
Sklep detektywistyczny SpyCenterSklepy stacjonarne są już otwarte. Jednocześnie zachęcamy do bezpiecznych zakupów przez stronę oraz konsultacji telefonicznych. DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu wraz z DARMOWYM ZWROTEM! Zostań w domu i kupuj taniej! Tylko u nas mniejsze ryzyko i darmowa przesyłka dla zamówień już od 100 zł, a w razie niezadowolenia - darmowy zwrot. 


Spycenter sklep detektywistyczny
 

Sklepy stacjonarne w Łodzi i w Warszawie


Informujemy, że sklepy stacjonarne są otwarte i prowadzą sprzedaż z uwzględnieniem wszystkich środków ostrożności. Zapraszamy do sklepów w Łodzi i w Warszawie od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00. Jednocześnie zachęcamy do bezpiecznych zakupów przez stronę internetową oraz konsultacji telefonicznych i ograniczenie kontaktów na miejscu do odbioru sprzętu.
 

Zakupy przez internet - darmowa wysyłka i zwrot do paczkomatów

 
Polecamy bezpieczne przesyłki do paczkomatów. 99% paczek dochodzi do adresata w 24 godziny. Paczkomat to obecnie najbezpieczniejsza forma przesyłki z odbiorem 24/7 ograniczająca kontakt z dostawcą do minimum. Aby jeszcze bardziej ułatwić wybór naszym Klientom - do paczkomatów darmową dostawę realizujemy już dla zamówień od od 100 zł!

Jeżeli towar nie spełnił Twoich oczekiwań, zamawiając Inpostem możesz go zwrócić za darmo. Odezwij się do nas - wygenerujemy etykietę w formacje PDF. Po wydrukowaniu i naklejeniu jej na paczkę będziesz mógł ją nadać w tym samym paczkomacie, z którego odebrałeś przesyłkę - wystarczy zeskanować numer seryjny etykiety i włożyć paczkę do otwartych drzwiczek.
 
Dodatkowo wygodna aplikacja mobilna Inpost Mobile (na Androida, dostępna w sklepie Google Play oraz w sklepie Apple - App Store) umożliwia otwieranie paczkomatów bezdotykowo. Aplikacja umożliwia bardzo wygodne śledzenie i odbieranie przesyłek. Powiadomi Cię także, że paczka jest już w drodze i w momencie kiedy będzie już do odbioru.

Oferta ważna do odwołania stanu zagrożenia.  Polecamy także zapoznać się ze szczegółami wysyłek i darmowych zwrotów.
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności SpyCenter

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl  |   Ustaw ciemny motyw