SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
  Twój koszyk jest pusty
1 » Sprzedaż internetowa

Informacje

  • Darmowa dostawa
  • Przelewy24
  • karta

Szybki kontakt


Zbyt jaskrawo?   Ustaw ciemny motyw

Sprzedaż internetowa


 
Zamówienia telefoniczne:

(42) 648 51 05
883 065 439

Zamówienia mailowe:
sklep@spy-center.pl

Punkty odbiorów osobistych:
 Łódź: Okoniowa 5 pawilon 3
 Warszawa: Bony 49 pawilon 1
 
Mapa dojazdu SpyCenter
 

Informacje dotyczące przelewu

  

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1789 0930 0041
BIC/SWIFT: BPKOPLPW, IBAN: PL50 1020 5558 1111 1789 0930 0041
 
Wpłat prosimy dokonywać na podane wyżej konto. Jako odbiorcę wystarczy wpisać Spycenter (nie trzeba wypełniać adresu). Podczas zakupów w sklepie są też dostępne szybkie płatności, gwarantujące realizację zamówienia jeszcze tego samego dnia. Bezpieczeństwo płatności oraz błyskawiczne przelewy za dokonane zakupy w naszym sklepie zapewnia serwis transakcyjny Przelewy24.pl.

 
 

Wysyłka zakupów kurierem DHL


Polecamy tę formę wysyłki jako najbezpieczniejszą. Kurier dostarczy paczkę bezpośrednio do wskazanego miejsca, przy wyborze pobranie, będzie też można za nią zapłacić przy odbiorze.

Dostępna jest także wysyłka DHL z dyskretnym miejscem odbioru w punkcie:

Dyskretne miejsca odbioru to punkty partnerskie ParcelShop (m.in. salony prasowe, stacje benzynowe, sklepy Żabka). Gdy przesyłka dotrze na miejsce, DHL prześle wiadomość SMS na numer z zamówienia z kodem PIN niezbędnym do dokonania dyskretnego odbioru. Paczka będzie czekać aż 7 dni w punkcie ParcelShop, znaczna część punktów pracuje do godziny 21:00, a także umożliwia odbiór w sobotę i w niedzielę.

Darmowa dostawa już od 500 zł! Dostawy zagraniczne także są szybko realizowane, zazwyczaj w przeciągu 2 - 10 dni.
 
  przedpłata za pobraniem 
zakupy do 499 zł 15 zł 17 zł
zakupy od 500zł 0 zł 2 zł
dostawa na sobotę + 15 zł + 15zł
zagraniczna paczka pod adres 75 zł -

  
Każda paczka jest dyskretnie zapakowana, nadawca na paczce nie sugeruje jej pochodzenia. Na etykietach adresowych i na listach przewozowych nie umieszczamy nazwy handlowej "SpyCenter" - dla pełnej dyskrecji i komfortu naszych klientów.

 
 

Kurier Inpost i paczkomaty


 
Przesyłka do wybranego paczkomatu lub kurier na adres. 90% paczek dochodzi do adresata w 24 godziny. Paczkomat to najdyskretniejsza forma przesyłki z odbiorem 24/7. Dla paczkomatów, oraz paczek kurierskich Inpostu darmowa dostawa już od 300 zł!
Dyskretna i tania przesyłka do jednego z wielu paczkomatów w całej Polsce lub pod adres odbiorcy. Wszystkie przesyłki są dostarczane w większości przypadków na drugi dzień po nadaniu, w większych miastach nawet z piątku na sobotę! Paczka Inpost jest dostarczana pod adres zazwyczaj w przeciągu 2 dni, lub w wypadku niezastania adresata będzie do odbioru w jednym z bardzo wielu punktów POP Inpost. Paczka jest dyskretna i nie zawiera nigdzie loga SpyCenter.
 
  przedpłata za pobraniem 
paczkomat 9 zł -
kurier Inpost pod adres 15 zł 17 zł
paczkomat za zakupy od 300 zł 0 zł -
  
 


Poczta Polska kolejki

UWAGA: W związku z bardzo niską jakością usług na pobliskiej poczcie, (problemy z paczkami, kolejki, nieprawidłowe pobrania) przesyłki pocztowe zostały wstrzymane do odwołania. Zachęcamy do korzystania z szybkiego i bezpiecznego kuriera DHL, który jest obecnie tańszy i także posiada opcję dyskretnej wysyłki do punktu (zobacz dostępne punkty odbioru DHL). Alternatywnie polecamy także bardzo wygodne i automatyczne paczkomaty, które znajdują się w każdej miejscowości i jest ich więcej niż placówek Poczty.

Przejdź do strony głównej

Tylko sprawdzone produkty!

 
W sklepie SpyCenter sprawdzamy każdy produkt przed wysyłką. Wykonujemy testowe nagrania dyktafonami i kamerami, sprawdzamy czy lokalizator złapał zasięg a także robimy test wykrywaczów na prawdziwym podsłuchu, zanim spakujemy je dla Klienta. Zależy nam aby zagwarantować pewność, że na miejsce przyjdzie sprzęt sprawny i należycie zapakowany. Wieloletnie doświadczenie w pracy z detektywami pozwoliło nam także wybrać do naszej oferty najbardziej niezawodny sprzęt na rynku.

Bezpieczeństwo i ochrona klienta

SSL
 
Sklep SpyCenter jest zabezpieczony nowoczesną i najbezpieczniejszą obecnie dostępną technologią z Certyfikatem SSL. wydanym przez COMODO SECURETM. Protokół TSL 1.2 zapewnia wymianę kluczy szyfrujących między komputerem klienta a serwerem bez udziału osób trzecich. Ogromny klucz kodujący 2048 bit (SHA 256) gwarantuje, że żadne informacje i prywatne dane pozostawione na stronie nie będą mogły być przechwycone przez osoby trzecie. 
 
  
SSL
Na każdym etapie zamówienia gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Poufność i ochrona informacji są dla nas priorytetem. Żadne pozostawione nam dane nie są przekazywane osobom trzecim, (z wyjątkiem firmy przewozowej w zakresie koniecznym do realizacji wysyłki). Wszystkie paczki są pakowane dyskretnie, nie posiadają oznaczeń ani loga SpyCenter.

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl  |   Ustaw ciemny motyw