SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
opcje szukania
  Twój koszyk jest pusty
Strona główna » Sprzedaż internetowa

Informacje

  • Darmowa dostawa
  • Przelewy24
  • karta

Szybki kontakt


Zbyt jaskrawo?   Ustaw ciemny motyw

Sprzedaż internetowa


Łódź Warszawa
 
 

Informacje dotyczące przelewu

Przelew na rachunek sklepu SpyCenter  

Inteligo: 50 1020 5558 1111 1789 0930 0041
BIC/SWIFT: BPKOPLPW, IBAN: PL50 1020 5558 1111 1789 0930 0041
 
Wpłat prosimy dokonywać na podane wyżej konto. Jako odbiorcę wystarczy wpisać Spycenter (nie trzeba wypełniać adresu). Podczas zakupów w sklepie są też dostępne szybkie płatności, gwarantujące realizację zamówienia jeszcze tego samego dnia. Bezpieczeństwo płatności oraz błyskawiczne przelewy za dokonane zakupy w naszym sklepie zapewnia serwis transakcyjny Przelewy24.pl, zapewniający usługi następujących banków i sposobów płatności.

Banki, płatność kartą, przelewy24 w SpyCenter

 

Wysyłka zakupów kurierem

Kurier SpyCenter


Polecamy tę formę wysyłki jako najbezpieczniejszą. Darmowa dostawa już od 500 zł! Kurier dostarczy paczkę bezpośrednio do wskazanego miejsca. Wszyscy kurierzy DPD zostali wyposażeni w terminale - więc za paczkę pobraniową można zapłacić gotówką lub kartą. Dostawy zagraniczne także są szybko realizowane, zazwyczaj w przeciągu 2 - 10 dni. Nieodebrana paczka to także nie problem - można ją łatwo odebrać w najbliższym punkcie DPD Pickup - są w praktycznie każdym mieście!
 
Za pomocą serwisu mojapaczka.dpd.com.pl możesz w każdej chwili przekierować paczkę do punktu odbioru, zamiast na adres domowy, lub śledzić kuriera z Twoją paczką w czasie rzeczywistym:


Śledzenie kuriera DPD na żywo

 
  przedpłata za pobraniem 
zakupy do 499 zł 15 zł 17 zł
zakupy od 500 zł 0 zł 0 zł
dostawa na sobotę + 15 zł + 15 zł
zagraniczna paczka pod adres 75 zł -
 
Każda paczka jest dyskretnie zapakowana
, nadawca na paczce nie sugeruje jej pochodzenia. Na etykietach adresowych i na listach przewozowych nie umieszczamy nazwy handlowej "SpyCenter". Uwaga: w 99.9% przypadkach wysyłamy paczki kurierem DPD, jednakże czasem, aby zagwarantować szybszą wysyłkę możemy wysłać paczkę także kurierem DHL, UPS lub Inpost - o czym każdorazowo informujemy wysyłając na maila podanego w zamówieniu numer i link do śledzenia paczki. Prosimy wziąć pod uwagę, że nie możemy zagwarantować godziny przyjścia kuriera, zależy to chociażby od miasta, liczby paczek czy rozplanowania drogi danego dnia.
  
  

Paczkomaty i kurier Inpost (darmowy zwrot)


 
Przesyłka do wybranego paczkomatu lub kurier na adres. 99% paczek dochodzi do adresata w 24 godziny. Paczkomat to najdyskretniejsza forma przesyłki z odbiorem 24/7. Dla paczkomatów, oraz paczek kurierskich Inpostu darmowa dostawa już od 100 zł! Dyskretna i tania przesyłka do jednego z wielu paczkomatów w całej Polsce lub pod adres odbiorcy. Wszystkie przesyłki są dostarczane w większości przypadków na drugi dzień po nadaniu, w większych miastach nawet z piątku na sobotę! Kurier Inpost jest dostarczany pod adres zazwyczaj na drugie dzień, lub w wypadku niezastania adresata będzie do odbioru w jednym z bardzo wielu punktów POP Inpost. Paczka jest dyskretna i nie zawiera nigdzie loga SpyCenter.
 
Jeżeli towar nie spełnił Twoich oczekiwań, zamawiając Inpostem możesz go zwrócić za darmo. Odezwij się do nas - wygenerujemy etykietę w formacje PDF. Po wydrukowaniu i naklejeniu jej na paczkę będziesz mógł ją nadać w tym samym paczkomacie, z którego odebrałeś przesyłkę - wystarczy zeskanować numer seryjny etykiety i włożyć paczkę do otwartych drzwiczek.
 
Wygodna aplikacja mobilna Inpost Mobile na Androida, dostępna w sklepie Google Play oraz w sklepie Apple - App Store. Aplikacja umożliwia bardzo wygodne śledzenie i odbieranie przesyłek. Powiadomi Cię także, że paczka jest już w drodze i w momencie kiedy będzie już do odbioru.
 
Aplikacja Inpost Mobile
  
  przedpłata za pobraniem 
paczkomat 9 zł 9 zł + 1,3% kwoty pobrania
kurier Inpost pod adres 15 zł 17 zł
paczkomat za zakupy od 100 zł 0 zł 1,3% kwoty pobrania
  
 


Poczta Polska kolejki

UWAGA: W związku z bardzo niską jakością usług na pobliskiej poczcie, (problemy z paczkami, kolejki, nieprawidłowe pobrania) przesyłki pocztowe zostały wstrzymane do odwołania. Zachęcamy do korzystania z szybkiego i bezpiecznego kuriera DPD, który jest obecnie tańszy i także posiada opcję odbioru w jednym z 2200 punktów w całej Polsce  (zobacz dostępne punkty odbioru DPD Pickup). Alternatywnie polecamy także bardzo wygodne i automatyczne paczkomaty, które znajdują się w każdej miejscowości i jest ich więcej niż placówek Poczty.

Przejdź do strony głównej

Tylko sprawdzone produkty!

 
W sklepie SpyCenter sprawdzamy każdy produkt przed wysyłką. Wykonujemy testowe nagrania dyktafonami i kamerami, sprawdzamy czy lokalizator złapał zasięg a także robimy test wykrywaczy na prawdziwym podsłuchu, zanim spakujemy je dla Klienta. Zależy nam aby zagwarantować pewność, że na miejsce przyjdzie sprzęt sprawny i należycie zapakowany. Wieloletnie doświadczenie w pracy z detektywami pozwoliło nam także wybrać do naszej oferty najbardziej niezawodny sprzęt na rynku.

Bezpieczeństwo i ochrona klienta

SSL
 
Sklep SpyCenter jest zabezpieczony nowoczesną i najbezpieczniejszą obecnie dostępną technologią z Certyfikatem SSL. wydanym przez COMODO SECURETM. Protokół TSL 1.2 zapewnia wymianę kluczy szyfrujących między komputerem klienta a serwerem bez udziału osób trzecich. Ogromny klucz kodujący 2048 bit (SHA 256) gwarantuje, że żadne informacje i prywatne dane pozostawione na stronie nie będą mogły być przechwycone przez osoby trzecie. 
 
  
SSL
Na każdym etapie zamówienia gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Poufność i ochrona informacji są dla nas priorytetem. Żadne pozostawione nam dane nie są przekazywane osobom trzecim, (z wyjątkiem firmy przewozowej w zakresie koniecznym do realizacji wysyłki). Wszystkie paczki są pakowane dyskretnie, nie posiadają oznaczeń ani loga SpyCenter.

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl  |   Ustaw ciemny motyw