SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
opcje szukania
  Twój koszyk jest pusty
Strona główna » Informacje o sklepie SpyCenter

Informacje

  • Darmowa dostawa
  • Przelewy24
  • karta

Szybki kontakt


Zbyt jaskrawo?   Ustaw ciemny motyw

Informacje o sklepie SpyCenter

O firmie

Firma SpyCenter od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą sprzętu detektywistycznego. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania służące do pozyskiwania i ochrony informacji, do zabezpieczania mienia i dozoru osób starszych bądź dzieci. W ofercie sklepu detektywistycznego Spy-Center.pl znajduje się zarówno profesjonalny sprzęt dla zawodowych detektywów, jak też podsłuchy i kamery proste w obsłudze, przeznaczone dla osób prywatnych.

Oferowany asortyment jest stale poszerzany i uaktualniany wraz z rozwojem dostępnych technologii. Produkty znajdujące się w ofercie Spy-Center są testowane nie tylko przez pracowników sklepu, lecz również przez zawodowców mogących sprawdzić skuteczność urządzeń w warunkach operacyjnych.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo zarówno podczas doboru sprzętu do danej sytuacji, jak też po dokonaniu zakupu, jeśli Klient tego potrzebuje. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze rozwiązań, a każdy kolejny zadowolony Klient utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie praktycznie na każdą sytuację.

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne, szybkie i przede wszystkim dyskretne. Świadczymy usługi z zakresu serwisu zarówno gwarancyjnego jak i  pogwarancyjnego, ponadto oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne.

Zapraszamy także do naszych sklepów stacjonarnych w Łodzi i w Warszawie,  gdzie nasi specjaliści chętnie doradzą odpowiednie rozwiązanie do każdego, nawet nietypowego problemu. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu SpyCenter.

 

Opinie o sklepie


​​​​​

Oceń sklep w Google Poleć na Facebooku

 
Szanowny Kliencie
, chcielibyśmy poprosić Cię o wyrażenie swojej opinii na temat naszego sklepu. Wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk, który od razu przeniesie Cię do strony z możliwością wystawienia oceny, oraz napisania opinii. Zajmie Ci to tylko chwilę, a Twój głos może być bardzo przydatny dla innych kupujących.


Przejdź do strony głównej

Tylko sprawdzone produkty!

 
W sklepie SpyCenter sprawdzamy każdy produkt przed wysyłką. Wykonujemy testowe nagrania dyktafonami i kamerami, sprawdzamy czy lokalizator złapał zasięg a także robimy test wykrywaczy na prawdziwym podsłuchu, zanim spakujemy je dla Klienta. Zależy nam aby zagwarantować pewność, że na miejsce przyjdzie sprzęt sprawny i należycie zapakowany. Wieloletnie doświadczenie w pracy z detektywami pozwoliło nam także wybrać do naszej oferty najbardziej niezawodny sprzęt na rynku.

Bezpieczeństwo i ochrona klienta

SSL
 
Sklep SpyCenter jest zabezpieczony nowoczesną i najbezpieczniejszą obecnie dostępną technologią z Certyfikatem SSL. wydanym przez COMODO SECURETM. Protokół TSL 1.2 zapewnia wymianę kluczy szyfrujących między komputerem klienta a serwerem bez udziału osób trzecich. Ogromny klucz kodujący 2048 bit (SHA 256) gwarantuje, że żadne informacje i prywatne dane pozostawione na stronie nie będą mogły być przechwycone przez osoby trzecie. 
 
  
SSL
Na każdym etapie zamówienia gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Poufność i ochrona informacji są dla nas priorytetem. Żadne pozostawione nam dane nie są przekazywane osobom trzecim, (z wyjątkiem firmy przewozowej w zakresie koniecznym do realizacji wysyłki). Wszystkie paczki są pakowane dyskretnie, nie posiadają oznaczeń ani loga SpyCenter.

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl  |   Ustaw ciemny motyw