SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
  • Koszyk
  • Logowanie
  • Mapa dojazdu
  • Zadzwoń
SpyCenter - sklep detektywistyczny Łódź
» Zamówienia i wysyłka

Informacje

  • Darmowa dostawa
  • Przelewy24
  • karta
  • allegro
  • olx

Szybki kontakt

Zamówienia i wysyłka

wysyłki


  Informacje dotyczące przelewu

Płatności

Płatności online

Dane konta oraz informacje o przelewach.


 Wysyłka zakupów

Płatności

Kurier DHL Express

Wysyłka w 24 godziny. Najszybsza i najpewniejsza forma transportu z opcją dostawy na sobotę

Paczka jest dyskretnie zapakowana, nadawca na paczce nie sugeruje jej pochodzenia. Nigdzie nie umieszczamy nazwy SpyCenter. Polecamy tę formę wysyłki jako najbezpieczniejszą.

Dostępna jest także wysyłka DHL z dyskretnym miejscem odbioru w punkcie:

Dyskretne miejsca odbioru to punkty partnerskie ParcelShop (m.in. salony prasowe, stacje benzynowe). Gdy przesyłka dotrze na miejsce, DHL prześle wiadomość SMS na numer z zamówienia z kodem PIN niezbędnym do dokonania dyskretnego odbioru. Paczka będzie czekać aż 7 dni w punkcie ParcelShop, znaczna część punktów pracuje do godziny 21:00, a także umożliwia odbiór w sobotę i w niedzielę.  

Kliknij aby zobaczyć:
dostępne punkty ParacelShop.

 

 
Płatności

Inpost - nowoczesna poczta

Przesyłka najczęściej w 24 godziny - dyskretna paczka z odbiorem 24/7
Dyskretna i tania przesyłka do jednego z wielu paczkomatów w całej Polsce lub pod adres odbiorcy. Wszystkie przesyłki są dostarczane w większości przypadków na drugi dzień po nadaniu, w większych miastach nawet z piątku na sobotę! MiniPaczka Inpost jest dostarczana pod adres zazwyczaj w przeciągu 2 dni, lub w wypadku niezastania adresata będzie do odbioru w jednym z bardzo wielu punktów POP Inpost. Paczka jest dyskretna i nie zawiera nigdzie loga SpyCenter. Dostawy zagraniczne także są szybko realizowane, zazwyczaj w przeciągu 4 - 10 dni.
 
Płatności

Poczta Polska

Przygotowanie i nadanie 1-2 dni. Przesyłka w 2-3 dni robocze
UWAGA: W związku z bardzo niską jakością usług na pobliskiej poczcie, (problemy z paczkami, kolejki, nieprawidłowe pobrania) przesyłki pocztowe zostały wstrzymane do odwołania. Zachęcamy do korzystania z szybkiego i bezpiecznego kuriera DHL, który wychodzi taniej i także posiada opcję dyskretnej wysyłki do punktu (dostępne punkty odbioru DHL).

Paczka24 to usługa Poczty Polskiej. Cena zależy od wagi produktu i domyślnie jest obliczona na paczki do 2 kg. Czas przygotowania paczki do wysłania nie jest niestety natychmiastowy jak w wypadku innych form wysyłki i wynosi 1-2 dni, czas dostarczenia 2-3 dni robocze. Przesyłki powyżej 1500 zł z uwagi na częste problemy Poczty wysyłamy tylko Kurierem lub Inpostem.

Przejdź do strony głównej

Ochrona klienta

SSLBezpieczeństwo zakupów
  
Sklep SpyCenter jest zabezpieczony nowoczesną i najbezpieczniejszą obecnie dostępną technologią z Certyfikatem SSL. Protokół TSL 1.2 zapewnia wymianę kluczy szyfrujących między komputerem klienta a serwerem. Ogromny klucz kodujący 4096 bit (SHA 256) gwarantuje, że żadne informacje i prywatne dane pozostawione na stronie nie będą mogły być przechwycone przez osoby trzecie. 
 
  
Ochrona prywatności
  Ochrona
Na każdym etapie zamówienia gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Poufność i ochrona informacji są dla nas priorytetem. Żadne pozostawione nam dane nie są przekazywane osobom trzecim, (z wyjątkiem firmy przewozowej w zakresie koniecznym do realizacji wysyłki). Wszystkie paczki są pakowane dyskretnie, nie posiadają oznaczeń ani loga SpyCenter.


 
© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl