(fot. pixabay.com)

Przegląd kamer do biura – zobacz nasze propozycje!

Dlaczego powinieneś sprawdzić nasz przegląd kamer do biura? Skuteczny monitoring w biurze zwiększa bezpieczeństwo, komfort pracy i rozwiązuje wiele problemów. Jednak wyłącznie sprawdzone kamery

Monitoring w biurze może ochronić Cię przed wieloma niechcianymi sytuacjami. Sprawi, że Twój majątek będzie dużo bardziej bezpieczny, a nieuczciwy pracownik nie dostanie się do tajnych informacji bez stosownej zgody. Aby spełniał swoją rolę, musisz zrobić przegląd kamer do biura – tylko najlepsze mogą Cię zabezpieczyć. Spójrz na nasze zestawienie!

Od czego zacząć przegląd kamer do biura?

Nowoczesne, szpiegowskie kamery do biura są w wielu przypadkach lepsze, niż standardowy monitoring CCTV. Urządzenia te zakamuflowane są w przedmiotach biurowego użytku. Dzięki temu potencjalny złodziej albo nieuczciwy wspólnik nie będą zdawać sobie sprawy z ich obecności. To ważne, bo w ten sposób kamery sprawdzą się zarówno, jako ochrona przed kradzieżą, jak i sprzęt do rejestrowania ważnych spotkań biznesowych.

A na jakie modele warto zwrócić uwagę? Od jakich modeli zaczniemy przegląd kamer do biura?

ZOBACZ TEŻ: Kradzież znów powszechna? Lepiej się zabezpiecz!

Sprawdź kamerę do samodzielnego ukrycia!

Co mamy dla Ciebie na start? Oto mała kamera, rejestrator do ukrycia ZETTA ZN62 z wbudowaną, szerokokątną kamerą wifi. Urządzenie ma możliwość podglądu na żywo przez podłączenia do lokalnej sieci wlan. Sprzęt nagrywa wyraźny obraz HD i ma pojemną baterię – ta pozwala na 8 godzin pracy bez przerwy. Dzięki temu możesz użyć ją w różnych pomieszczeniach, bez ciągnięcia kabli. Nie powinieneś mieć też problemów z ukryciem kamery – ma rozmiary podobne do spinacza biurowego.

Bardzo przydatna jest tu funkcja detekcji ruchu i dźwięki. W ten sposób kamera oszczędza Twój czas na przeglądanie materiałów, swoją pamięć i czas pracy na baterii. Szerokokątny rejestrator obejmie z pewnością nawet średniej wielkości pomieszczenie. Przyczepić możemy się wyłącznie do mikrofonu, bo czułość na 5 metrów może nie sprawdzić się w większych biurach.

Niewątpliwą zaletą kamery jest jej cena. W porównaniu do konkurencji wypada naprawdę atrakcyjnie.

 Przegląd kamer do biura możesz zacząć od rejestratora ZETTA ZN62, do samodzielnego ukrycia (fot. materiały własne)
Przegląd kamer do biura możesz zacząć od rejestratora ZETTA ZN62, do samodzielnego ukrycia (fot. materiały własne)

Stawiasz, włączasz i… gotowe!

Dla bardziej wymagających osób, które nie chcą nawet ukrywać sprzętu proponujemy przegląd kamer do biura, które zakamuflowane są w urządzeniach użytkowych. Od czego powinieneś zacząć przegląd takich sprzętów?

Interesującym rozwiązaniem dla wymagających jest ukryta kamera IP PV-WB10I czyli działający router WIFI, reapeater sygnału. Router to stałe urządzenie w biurze (i nie tylko). Na pewno nie zwróci niczyjej uwagi. „Router” może wzmocnić sygnał istniejącej sieci lub sklonować ją, tworząc wrażenie prawdziwego sprzętu. W jego obudowie mieści się natomiast bardzo wysokiej jakości kamera IP (umożliwia podgląd na żywo), nagrywająca obraz fullHD wraz ze świetnej klasy dźwiękiem (czułość mikrofonu to 12 metrów).

Zaletą urządzenia jest możliwość podłączenia do sieci elektrycznej, bez wzbudzania podejrzeń – w końcu router zawsze musi mieć zasilanie. Sprzęt nie ma za to wbudowanej baterii. Oczywiście, kamera tej klasy posiada również dodatkowe funkcje jak wykrywanie ruchu, cyfrowy stempel czasu czy możliwość rozbudowania pamięci do 32gb (a w niektórych przypadkach nawet 64gb).

 Router jako ukryta kamera? Z PV-WB10I Twoje biuro będzie już bezpieczne (fot. materiały własne)
Router jako ukryta kamera? Z PV-WB10I Twoje biuro będzie już bezpieczne (fot. materiały własne)

Podobną zasadę działania ma ukryty wideorejestrator w zasilaczu sieciowym z USB PV-UC10I. Sprzęt też nie ma wbudowanej baterii, ale za to z łatwością ukryjesz go podłączając do gniazdka. Nie różni się w żadnym wypadku od ładowarki do telefonu czy tabletu. Urządzenie do nagrywania w ukryciu ma bardzo czuły mikrofon (12 metrów) oraz wysokiej jakości kamerę, nagrywającą w formacie fullHD.

 Kamera w zasilaczu ukryta jest w jego obudowie. Dzięki temu osoba nagrywana nie będzie w stanie go zdemaskować (fot. materiały własne)
Kamera w zasilaczu ukryta jest w jego obudowie. Dzięki temu osoba nagrywana nie będzie w stanie go zdemaskować (fot. materiały własne)

Określ swoje potrzeby i działaj!

Na koniec sprzęt, który sprawdzi się zarówno w biurze, jak i salonie czy sypialni. Oto kamera z przekazywaniem na żywo, czyli zegarek nocny PV-FM20 HWDI. Mikroskopijny obiektyw ukryty w obudowie ma wbudowany oświetlacz podczerwieni IR (niewidoczny dla ludzkiego oka), który umożliwi nagrywanie w ciemności. To kluczowe dla bezpieczeństwa pomieszczenia, w momencie Twojej nieobecności.

Sprzęt ma kamerę fullHD IP (opcja podglądania zdalnie, na żywo), bardzo czuły mikrofon (15 metrów zasięgu), pozwala na pracę zarówno na zasilaniu sieciowym, jak i bateriach (aż 6 miesięcy pracy w trybie czuwania), a także opcję wykrywania ruchu i stempel daty na nagraniach. Nie ma co ukrywać, że PV-FM20 HWDI to urządzenie dla profesjonalistów i osób, które nade wszystko cenią sobie bezpieczeństwo.

Czy wiesz, że zegarek nocny może zabezpieczyć biuro? Przegląd kamer do biura Ci to udowodni! (fot. materiały własne)
Czy wiesz, że zegarek nocny może zabezpieczyć biuro? Przegląd kamer do biura Ci to udowodni! (fot. materiały własne)

To oczywiście tylko przykłady urządzeń, które w dyskretny sposób umożliwią Ci zabezpieczenie firmowego mienia. Przed zakupem postaraj się określić swoje potrzeby i dostępny budżet. Przemyśl jakie funkcje będą dla Ciebie ważne, a czego może zabraknąć. Jeżeli dalej będziesz miał wątpliwości – skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *