(fot. pixabay.com

Gadżety szpiegowskie, czyli czego nie możesz pominąć!

Sposoby ukrycia urządzeń do rejestrowania dźwięku i obrazu są coraz bardziej kreatywne i skuteczne! Jeżeli chcesz iść z duchem czasu i dobrze wykonywać swoją pracę, a przy okazji mieć w swoim asortymencie nowoczesne produkty, to poniższe gadżety szpiegowskie są właśnie dla ciebie!

Co mają w sobie gadżety szpiegowskie z naszej listy? To produkty, których wykonanie jest połączeniem kreatywności i skuteczności. Niektóre mogą zaskoczyć cię kamuflażem, a inne prostotą i przeznaczeniem. Tworząc poniższą listę braliśmy pod uwagę zarówno sposób ukrycia kamery lub dyktafonu, ale też przydatność w użyciu! Oto nasze TOP!

Jakie gadżety szpiegowskie sprawdzą się przy nagrywaniu dźwięku?

Spójrzmy na listę gadżetów szpiegowskich, które rejestrują głos i inne dźwięki całkowicie z ukrycia!

 1. Dyktafon ukryty w opasce smart band!

To gadżet, który coraz częściej spotkasz zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. W żadnym wypadku nie wzbudza on podejrzeń i nie rzuca się w oczy. Ta opaska jednak będzie służyć głównie do rejestrowania dźwięku, dzięki ukrytemu dyktafonowi. Jej ogromnym atutem jest wygoda noszenia. Pozwala na bardzo dyskretne nagrywanie.

Gadżety szpiegowskie idą z duchem czasu! Przypominają najnowszą technologię (fot. materiały własne)
Gadżety szpiegowskie idą z duchem czasu! Przypominają najnowszą technologię (fot. materiały własne)
 1. Dyktafon w kluczach od samochodu

To jeden z najciekawszych sposobów ukrycia urządzenia nagrywającego dźwięk. Klucze od samochodu z pewnością zwykle masz przy sobie i nikt nie będzie podejrzewał, że może w nich być ukryty dyktafon. Wystarczy, że podczepisz go do kluczy od domu i będziesz nosił na szyi lub przy pasku. Zaletą, jakie mają gadżety szpiegowskie tego typu jest mocny mikrofon i nawet w kurtce będzie on skuteczny!

 1. Mały dyktafon ukryty w zawieszce

Z cyklu urządzenia szpiegowskie dla kobiet! Większość pań lubi gustowne gadżety, więc ten sprzęt szpiegowski na pewno dla nikogo nie będzie podejrzany! Zawieszka na szyi zapewni świetną jakość nagrania, ale może służyć też jako brelok. Jego ogromną zaletą jest funkcja aktywacji głosem, więc nie wymaga fizycznego włączania. Nada się również jako ochrona dla dziecka!

Dyktafon ukryty w zawieszce jest elegancki i szykowny, a przy tym nie do wykrycia (fot. materiały własne)
Dyktafon ukryty w zawieszce jest elegancki i szykowny, a przy tym nie do wykrycia (fot. materiały własne)
 1. Świetny do biura – dyktafon ukryty w listwie

Widziałeś kiedyś biuro bez listwy zasilającej? My też nie! To dlatego umieszczony w niej dyktafon nie będzie podejrzany. Jest świetny w kontrolowaniu biura. Takie gadżety szpiegowskie mają ogromną zaletę, bo pozwalają na ciągłą pracę po podłączeniu do sieci (a przecież listwa powinna być do niej podłączona). Bardzo płynną i wysoką jakość nagrań zapewnia świetny mikrofon i system redukcji szumów.

A co do nagrywania wideo?

Niekiedy dźwięk nie wystarczy. Przydadzą ci się więc gadżety szpiegowskie, które umożliwiają nagrywanie obrazu. Wbudowane w nie kamery zapewniają świetny kamuflaż i spokojną pracę. W co warto zainwestować?

 1. Kamera ukryta w saszetce

To również gadżet szpiegowski dla kobiet. Urządzenie nagrywające wideo wbudowane jest w elegancki portfel damski. Po podłączeniu do wifi pozwala na monitoring w czasie rzeczywistym. Świetnie sprawdzi się podczas poszukiwania dowodów zdrady, nagrywania spotkań czy monitoringu pomieszczeń.

 1. Notes z wbudowaną tam kamerą

Tym razem coś bardziej uniwersalnego Kamera ukryta w notesie a dokładnie ukryta jest sprytnie grzbiecie notesu. Funkcja detekcji ruchu umożliwia nagrywanie automatycznie. Dzięki modułowi wifi umożliwia ci podgląd na żywo. Wystarczy, że zostawisz notatnik na biurku lub komodzie i spokojnie będziesz mógł obserwować akcję z sąsiedniego pomieszczenia! Co ważne, notatnik jest prawdziwy, więc odsuwasz od siebie każde podejrzenie!

 1. Soundbar z rejestracją wideo

Nawet głośnik może nagrywać wideo! Gadżety szpiegowskie idą z duchem czasu i imitująca soundbar ukryta kamera będzie świetnym rozwiązaniem w salach konferencyjnych lub podczas rejestrowania wydarzeń w domu! Jego ogromną zaletą jest nieograniczony czas pracy na zasilaniu sieciowym. Gdzie ukryta jest kamera? W logu bluetooth! Również umożliwia ci podglądanie zdalne ze względu na możliwość podłączenia do sieci wifi.

Czy ktoś wpadnie na to, że modny soundbar to kamera? (fot. materiały własne)
Czy ktoś wpadnie na to, że modny soundbar to kamera? (fot. materiały własne)
 1. Absolutny hit! Nagrywający… kubek od kawy!

Wyobraź sobie, że siadasz w kawiarni, a znajdujące się dookoła gadżety szpiegowskie rejestrują wszystko co dzieje się dookoła! Tak właśnie może być dzięki kubkom rodem z Jamesa Bonda. Pozwala on na zdalną konfigurację i podglądanie obrazu na smartfonie, a do złudzenia przypomina kubki z najpopularniejszych sieci gastronomicznych! Wystarczy, że delikatnie wciśniesz symbol gorącego napoju.

Są jeszcze inne możliwości!

Poza urządzeniami do nagrywania powinieneś naszym zdaniem spojrzeć na ciekawe urządzenia do lokalizacji pojazdów, zestawy „studenckie” czy nietypowe skrytki! Oto przykłady takich rzeczy!

 1. Lokalizator GPS w lampce rowerowej

Gadżety szpiegowskie pozwalają też na zabezpieczenie twojego mienia. Kradzież rowerów zdarza się często i warto dobrze je chronić. Lokalizator w lampie rowerowej nie rzuca się w oczy, więc złodziej nie powinien się go pozbyć. Ty natomiast będziesz miał czas, żeby odzyskać skradziony przedmiot!

 1. Zestaw egzaminacyjny dla studenta!

Mikro zestaw umożliwia ściąganie idealne. Mała słuchawka umieszczona w uchu jest nie do zauważenia – nawet z bliska! Umożliwia ona komunikację w dwie strony, a więc podpowiadająca ci osoba będzie np. słyszała pytania. Warto zainwestować w takie urządzenie, jeżeli podczas sesji wolisz odpoczywać niż siedzieć nad książkami.

 1. Bonus – skrytka w kształcie kamienia

Jak ukryć rejestrator dźwięku? W jaki sposób zabezpieczyć przed dziećmi zapasowe klucze do samochodu? Jest na to sposób! Skrytka w kształcie kamienia pozwala zarówno na kamuflaż dyktafonu podczas wykonywania zadań, ale też świetnie sprawdzi się w domu, gdzie możesz zostawić zapasowe klucze dla rodziny lub ukryć rzeczy przed dziećmi. Podobieństwo do kamienia jest tak wielkie, że ciężko ją znaleźć!

Kamień szpiegowski czy jednak prawdziwy? (fot. materiały własne)
Kamień szpiegowski czy jednak prawdziwy? (fot. materiały własne)

3 komentarzy o “Gadżety szpiegowskie, czyli czego nie możesz pominąć!

 1. W moim mieszkaniu w każdym pokoju znajduje się urządzenie, które emituje też fale lub promieniowanie szkodliwe dla zdrowia. Wchodzą do mieszkania bez oznak włamania kiedy chcą podczas mojej nieobecności. Kradną, plądrują, niszczą, szczególnie elektronikę, AGD i hydraulikę w kuchni i łazience. Niestety, sądy umarzają wszystkie skargi. Mój dyktafon nie rejestruje podejrzanych dźwięków. Co pan może poradzić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *