SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
  • Koszyk
  • Logowanie
  • Mapa dojazdu
  • Zadzwoń
SpyCenter - sklep detektywistyczny Łódź
Strona główna1 » Zagłuszacze2 » Zagłuszacze, jammery

Kategorie

Informacje

  • Darmowa dostawa
  • allegro
  • olx

Szybki kontakt

Zagłuszacze, jammery

Zagłuszacze, jammery

Ręczny zagłuszacz podsłuchów
Bezpieczeństwo firmy
to w dzisiejszych czasach rzecz niezmiernie ważna. Obok procedur bezpieczeństwa informacji, funkcjonuje szereg działań prewencyjnych, które mogą skutecznie uniemożliwić nieautoryzowany wyciek informacji. Jednym ze sposobów na prewencyjne podejście do możliwości podsłuchiwania jest zagłuszacz. Generuje on szum radiowy w pasmach częstotliwości wykorzystywanych przez nadajniki podsłuchowe, telefony komórkowe oraz transmisję Wi-Fi tym samym uniemożliwiając ich prawidłowe funkcjonowanie.
  
Urządzenia tego typu tworzą swego rodzaju zaporę ochronną zabezpieczającą obszar w promieniu nawet parudziesięciu metrów. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno małe zagłuszacze osobiste, zagłuszacze do samochodu jak i też te bardziej profesjonalne, o dużej mocy, mogące zabezpieczyć większe powierzchnie jak na przykład sala konferencyjna. 

 

W związku z sytuacją prawną w UE zagłuszacze radiowe nie są prezentowane w sklepie.
Uprawnione firmy i instytucje prosimy o założenie konta firmowego w sklepie (z podaniem numeru NIP) oraz o kontakt  przez email: maciek@spycenter.pl w sprawie aktywacji działu zagłuszacze dla tego konta. Zastrzegamy sobie możliwość nie udzielenia takiego dostępu. Jeżeli mają już Państwo dostęp - proszę zalogować się na swoje konto, aby pojawiła się oferta.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak pozycji ...

 
Masz problem z wyborem? Szukasz dodatkowych informacji?
 

 

Zagłuszacz podsłuchów, zagłuszacz dyktafonów, zagłuszanie GPS / GSM

Zagłuszacz tworzy swego rodzaju zaporę ochronną zabezpieczającą obszar w promieniu nawet parudziesięciu metrów. Zagłuszacz wysyła fale radiowe z szumem o dużej mocy, które sprawiają, że wszystkie odbiorniki są w stanie odbierać tylko ten szum. Sprawia to, że...

Ochrona klienta

SSLBezpieczeństwo zakupów
  
Sklep SpyCenter jest zabezpieczony nowoczesną i najbezpieczniejszą obecnie dostępną technologią z Certyfikatem SSL. wydanym przez COMODO SECURETM. Protokół TSL 1.2 zapewnia wymianę kluczy szyfrujących między komputerem klienta a serwerem bez udziału osób trzecich. Ogromny klucz kodujący 2048 bit (SHA 256) gwarantuje, że żadne informacje i prywatne dane pozostawione na stronie nie będą mogły być przechwycone przez osoby trzecie. 
 
  
Ochrona prywatności
  Ochrona
Na każdym etapie zamówienia gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Poufność i ochrona informacji są dla nas priorytetem. Żadne pozostawione nam dane nie są przekazywane osobom trzecim, (z wyjątkiem firmy przewozowej w zakresie koniecznym do realizacji wysyłki). Wszystkie paczki są pakowane dyskretnie, nie posiadają oznaczeń ani loga SpyCenter.


 

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl