SpyCenter™ - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: sklep@spyc-enter.pl

Strona główna » Sklep SpyCenter we Wrocławiu (Tęczowa 22)

Wybierz kategorię

Informacje

 • 25 Lat
 • Darmowa dostawa
 • Przelewy24
 • karta

Szybki kontakt


Sklep SpyCenter we Wrocławiu (Tęczowa 22)

Sklep SpyCenter Wrocław

 

SpyCenter już od ponad 25 lat jest obecny na polskim rynku!

 

Doświadczeniem i wiedzą zdobytą przez ponad ćwierć wieku wyróżniamy się na tle konkurencji. Detektywistyka to nasza pasja!

Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, jak również ułatwić Państwu dostęp do wiedzy naszych fachowców, dlatego postanowiliśmy otworzyć nowy punkt we Wrocławiu.

 
Profesjonalny sklep detektywistyczny SpyCenter pomaga służbom, prywatnym detektywom ale też przedsiębiorcom i osobom, które potrzebują niezawodnego sprzętu inwigilacyjnego i kontrinwigilacyjnego. Teraz, po Warszawie i Łodzi, z naszej oferty „na miejscu” będą mogli skorzystać mieszkańcy Wrocławia i okolic. Możemy uroczyście ogłosić, że otwieramy nasz oddział na Dolnym Śląsku!
 

Dlaczego akurat Wrocław?

 
Ponieważ Wrocław to jedno z największych i najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Mieszka w nim ponad 600 tysięcy osób, a liczba mieszkańców cały czas rośnie. W tak dużej miejscowości zdarzają się zdrady, oszustwa, kradzieże, a używanie podsłuchów czy mini kamer nie jest niczym nadzwyczajnym. Wszystkie te problemy można rozwiązać za pomocą innowacyjnego sprzętu, który znajdziecie w ofercie naszego sklepu detektywistycznego typu spyshop. O naszym profesjonalizmie świadczy fakt, że prowadzimy ekspertyzy np. dla prokuratury dotyczące urządzeń podsłuchowych. 
 

Współpracuj z najlepszymi – współpracuj ze SpyCenter!

 
We Wrocławiu działają liczne agencje detektywistyczne. W tym pięknym mieście wiele jest legend i mrocznych historii rodem ze szpiegowskich filmów. Właśnie ze stolicy Dolnego Śląska pochodzi jedna z najsłynniejszych zagadek detektywistycznych. Wiele osób szukało bowiem bohaterki zdjęcia światowej sławy fotografa Chrisa Niedenthala, który sfotografował młodą kobietę na balkonie wrocławskiego Manhattanu w 1982 roku. To w tym mieście detektywistyczny film Most Szpiegów z Tomem Hanksem kręcił Steven Spielberg. Takich ciekawostek i historii w mieście jest więcej, a nasza obecność ma pomóc je rozwiązać! Z tego względu otwieramy nowy oddział SpyCenter – Wrocław to miejsce dla nas!

 
Pamiętajcie, że profesjonalny sklep detektywistyczny SpyCenter we Wrocławiu adresowany jest nie tylko do zawodowców, ale też osób, które chcą chronić swoją prywatność przed przestępcami czy inwigilacją.
 

Dołącz do naszych Klientów i skorzystaj z promocji!

 
Z radością chcemy powitać kolejnych Klientów w naszym licznym gronie. Z tego względu organizujemy atrakcyjną promocję powitalną z okazji powstania wrocławskiego sklepu.
 

Co znajdziecie w naszym sklepie?

 
Nasz sklep oferuje szereg, przetestowanych pod kątem niezawodności i funkcjonalności, artykułów inwigilacyjnych i kontrinwigilacyjnych, wśród których znajdziemy między innymi:

 • Lokalizatory GPS
 • Podsłuchy
 • Ukryte mini kamery
 • Dyktafony
 • Kamery samochodowe
 • Wykrywacze podsłuchów
 • Alkomaty
 • Fotopułapki
 • profesjonalny serwis

 
oraz wiele innego rodzaju sprzętu detektywistycznego, przeznaczonego do pozyskiwania i ochrony informacji czy zabezpieczenia mienia. Nasz asortyment przyda się w działalności śledczej jak i ochronnej. Przez ponad 25 lat działalności na rynku wypracowaliśmy sposób funkcjonowania, który na pewno docenią mieszkańcy Wrocławia.
 

Dlaczego warto skorzystać z oferty wrocławskiego sklepu SpyCenter™? Ponieważ korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia, będziemy mogli na miejscu doradzić jak najlepiej rozwiązać Twój problem z którym do nas przyjdziesz. Pomożemy również w konfiguracji i przybliżymy funkcjonalność oraz działanie urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalną usługę wykrywania podsłuchów oraz innych urządzeń szpiegowskich np. GPS w samochodzie.
Korzystając z naszego profesjonalnego serwisu pomożemy w zakamuflowaniu sprzętu w rzeczach codziennego użytku, korzystając z podzespołów najwyższej jakości i innowacyjnych rozwiązań.

Poznaj nasze artykuły detektywistyczne we Wrocławiu!

 
Co możecie otrzymać w sklepie SpyCenter™ we Wrocławiu? Gama specjalistycznego sprzętu jest bardzo szeroka, a my chcemy ją teraz pokrótce przedstawić.

Sklep detektywistyczny SpyCenter we Wrocławiu

Ukryte kamery we Wrocławiu

 
W naszym asortymencie znajdziecie różnego rodzaju mini kamery szpiegowskie. Niektóre przeznaczone są do samodzielnego ukrycia, inne imitują już rzeczy codziennego użytku np. okulary z kamerą. Posiadamy modele pozwalające na bezpośrednie połączenie i podgląd w czasie rzeczywistym, rejestrujące obraz w jakości 4K czy te, które nadają się do długofalowej obserwacji dzięki wyjątkowo wytrzymałej baterii, wbudowanej w sprzęt.

Kamery możemy zastosować nie tylko jako tradycyjny element obserwacji wybranego obiektu, ale również jako ochronę mienia przed kradzieżą (instalując ją w domu czy garażu) lub jako formę nowoczesnej, elektronicznej niani.
 

Podsłuchy we Wrocławiu

 
Nasza oferta zawiera różnego rodzaju ukryte podsłuchy i pluskwy. Część z nich bazuje na technologii GSM, inne działają jak standardowe podsłuchy, jeszcze inne są zamaskowane w różnych przedmiotach. Jesteśmy też jedynym w Polsce producentem nadajników podsłuchowych opartych na technologii kwarcowej i syntezie cyfrowej.

Nasze podsłuchy charakteryzują się bardzo dobrą jakością rejestrowanego dźwięku, świetnymi parametrami mikrofonów (potrafią zbierać dźwięk nawet z odległości 15 metrów w standardowych warunkach pracy), wszechstronnością (posiadamy podsłuchy sejsmiczne, kwarcowe, radiowe, GSM, kierunkowe) i wytrzymałą baterią (nawet kilkadziesiąt dni na jednym ładowaniu).
 

Dyktafony we Wrocławiu

 
Dyktafony, które możecie u nas znaleźć posiadają wysokie parametry nagraniowe. Umożliwiają zebranie dźwięku z odległości nawet 15 metrów. Mogą być  ukryte w rzeczach codziennego użytku czy przedmiotach biurowych takich jak długopis, pendrive czy listwa elektryczna. Sprawdzają się w działaniach detektywistycznych, ale też w pracy dziennikarskiej, ochroniarskiej czy jako standardowy elektroniczny notatnik (np. na uczelni).

Niewielkie rozmiary dyktafonów, w połączeniu z dyskretnym ukryciem i wytrzymałą baterią to sposób na uzyskanie wysokiej jakości materiałów dźwiękowych.

 

Lokalizatory GPS wszechstronnego zastosowania we Wrocławiu

 

Dla naszych Klientów mamy wysokiej klasy lokalizatory GPS, do zastosowania w pojazdach służbowych, prywatnych, maszynach budowlanych, narzędziach, ale też przeznaczone do ochrony osób starszych, dzieci i zwierząt. Nasze lokalizatory są bardzo precyzyjne, podając położenie śledzonego obiektu z dokładnością do 5 metrów – Wrocław z pewnością się załapie!.

Dzięki lokalizatorom GPS ochronicie swój majątek przed kradzieżą, bliskich przed niebezpieczeństwem porwania, a osoby starsze od zgubienia się.
 

Wykrywacze podsłuchów oraz inne urządzenia kontrinwigilacyjne

 

Dla podmiotów i osób, które obawiają się podsłuchów czy mini kamer polecamy urządzenia wykrywające zawarte w naszej w ofercie. To precyzyjne wyszukiwacze w różnych opcjach zaawansowania. Prowadzimy szkolenia z obsługi takich sprzętów, a w razie chęci współpracy – możemy własnoręcznie przeprowadzić działania sprawdzające dane pomieszczenie np. przed ważnym spotkaniem biznesowym.
 

Alkomaty

 

By zwiększyć poczucie bezpieczeństwa wśród naszych klientów oferujemy profesjonalne alkomaty elektrochemiczne. Oferta obejmuję profesjonalne doradztwo oraz pełną obsługę serwisową m.in.  dokładną kalibrację alkomatu.


Fotopułapki

 
Inaczej kamery leśne czy kamery obserwacyjne. Urządzenia te dzięki zastosowaniu czujników ruchu i pojemnych akumulatorów są w stanie zabezpieczyć wybrany przez nas teren przez wiele miesięcy. Długi czas pracy i możliwość rejestrowania w ciemności powoduje, że są wszechstronne – sprawdzą się np. przy likwidacji nielegalnych wysypisk śmieci w lasach.

Wiemy, że zachęci to mieszkańców Wrocławia do działania z nami i pozwoli zacząć długofalową współpracę przez kolejne lata! Wrocław i SpyCenter™ to połączenie, na które czekaliśmy!

 
Pamiętaj że naszym celem jest niesienie pomocy ludziom w rozwiązywaniu życiowych zagadek. Dlatego jeśli masz problem jak rozwiązać swoją, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego we Wrocławiu, przy ul. Tęczowej 22. Zaczniemy od rozmowy, a uwierz, że sposób na rozwiązanie Twojego problemu na pewno znajdziemy. Służymy profesjonalnym doradztwem i oferujemy wysokiej klasy sprzęt detektywistyczny. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie!


Strona główna

Tylko sprawdzone produkty!

 
W sklepie SpyCenter sprawdzamy każdy produkt przed wysyłką. Wykonujemy testowe nagrania dyktafonami i kamerami, sprawdzamy czy lokalizator złapał zasięg a także robimy test wykrywaczy na prawdziwym podsłuchu, zanim spakujemy je dla Klienta. Zależy nam aby zagwarantować pewność, że na miejsce przyjdzie sprzęt sprawny i należycie zapakowany. Wieloletnie doświadczenie w pracy z detektywami pozwoliło nam także wybrać do naszej oferty najbardziej niezawodny sprzęt na rynku.

Bezpieczeństwo i ochrona klienta

SSL
 
Sklep SpyCenter jest zabezpieczony nowoczesną i najbezpieczniejszą obecnie dostępną technologią z Certyfikatem SSL. wydanym przez COMODO SECURETM. Protokół TSL 1.2 zapewnia wymianę kluczy szyfrujących między komputerem klienta a serwerem bez udziału osób trzecich. Ogromny klucz kodujący 2048 bit (SHA 256) gwarantuje, że żadne informacje i prywatne dane pozostawione na stronie nie będą mogły być przechwycone przez osoby trzecie. 
 
  
SSL
Na każdym etapie zamówienia gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Poufność i ochrona informacji są dla nas priorytetem. Żadne pozostawione nam dane nie są przekazywane osobom trzecim, (z wyjątkiem firmy przewozowej w zakresie koniecznym do realizacji wysyłki). Wszystkie paczki są pakowane dyskretnie, nie posiadają oznaczeń ani loga SpyCenter.

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© SpyCenter™ Sklepy detektywistyczne Łódź, Warszawa, Wrocław  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Sklep wykorzystuje pliki cookies aby zapamiętać ustawienia, koszyk oraz dla statystyk.
USTAWIENIA
AKCEPTACJA

123 41 183 117 136 869 298 22 134

Znajdź produkt:

Przydatne odnośniki:

Wybierz kategorię dla siebie:


Wybierz kategorię

Informacje

 • 25 Lat
 • Darmowa dostawa
 • Przelewy24
 • karta

Szybki kontakt