SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
  • Koszyk
  • Logowanie
  • Mapa dojazdu
  • Zadzwoń
SpyCenter - sklep detektywistyczny Łódź
» Sklep detektywistyczny SpyCenter

Informacje

  • Darmowa dostawa
  • allegro
  • olx

Szybki kontakt

Sklep detektywistyczny SpyCenter

alt

Firma SpyCenter od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą sprzętu detektywistycznego.  Dostarczamy kompleksowe rozwiązania służące do pozyskiwania i ochrony informacji, do zabezpieczania mienia i dozoru osób starszych bądź dzieci. W ofercie sklepu SpyCenter znajduje się zarówno profesjonalny sprzęt dla zawodowców, jak też urządzenia dla osób prywatnych.

Oferowany asortyment jest stale poszerzany i uaktualniany wraz z rozwojem dostępnych technologii. Produkty znajdujące się w ofercie SpyCenter są testowane nie tylko przez pracowników sklepu, lecz również przez zawodowców mogących sprawdzić skuteczność urządzeń w warunkach operacyjnych.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie i doradztwo zarówno podczas doboru sprzętu do danej sytuacji, jak też po dokonaniu zakupu, jeśli Klient tego potrzebuje. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w doborze rozwiązań, a każdy kolejny zadowolony Klient utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązanie praktycznie na każdą sytuację.

Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne, szybkie i przede wszystkim dyskretne. Świadczymy usługi z zakresu serwisu zarówno gwarancyjnego jak i  pogwarancyjnego, ponadto oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne.

Zapraszamy także do naszych sklepów stacjonarnych w Łodzi i w Warszawie,  gdzie nasi specjaliści chętnie doradzą odpowiednie rozwiązanie do każdego, nawet nietypowego problemu.


Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu SpyCenter.

Przejdź do strony głównej

Ochrona klienta

SSLBezpieczeństwo zakupów
  
Sklep SpyCenter jest zabezpieczony nowoczesną i najbezpieczniejszą obecnie dostępną technologią z Certyfikatem SSL. Protokół TSL 1.2 zapewnia wymianę kluczy szyfrujących między komputerem klienta a serwerem. Ogromny klucz kodujący 4096 bit (SHA 256) gwarantuje, że żadne informacje i prywatne dane pozostawione na stronie nie będą mogły być przechwycone przez osoby trzecie. 
 
  
Ochrona prywatności
  Ochrona
Na każdym etapie zamówienia gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Poufność i ochrona informacji są dla nas priorytetem. Żadne pozostawione nam dane nie są przekazywane osobom trzecim, (z wyjątkiem firmy przewozowej w zakresie koniecznym do realizacji wysyłki). Wszystkie paczki są pakowane dyskretnie, nie posiadają oznaczeń ani loga SpyCenter.


 

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl