Spy Center - sklep detektywistyczny Spy Center Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 792 007 007, E-mail: sklep@spy-center.pl

Strona główna » Podsłuchy » Podsłuchy GSM i Wi-Fi » Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100 [IMOU]

Wybierz kategorię

Informacje

 • 25 Lat
 • Darmowa dostawa
 • Przelewy24
 • karta

Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100 IMOU


Promocja
Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100
Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100
AlfaTronik
Ocena (3.5/5):
(głosów 2)
Average Rating: 3.5
Votes: 2
Reviews: 2

Zakup w sklepie: W trakcie dostawy
Zapytaj o czas dostawy

Kod produktu: NIP-001

Kod EAN: 5905623301341

Stan produktu: Fabrycznie nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Cena brutto: 690,00 zł

Cena poprzednia: 790,00 zł

Oszczędzasz: - 100 zł

Cena z 30 dni: 790.00 zł

Chcesz być powiadomiony o dostępności?

Zadaj pytanie o produkcie Prześlij produkt na telefon Drukuj opis produktu
 • Opis
 • Karta SIM
 • Przydatne dodatki (10)
 • Opinie (2)

Podsłuch Wi-Fi ukryty w niewielkimim przedłużaczu

Nadajnik podsłuchowy z opcją Wifi. Nie wymaga używania karty SIM - wystarczy zostawić blisko hotspot osobisty lub router, aby mieć dostęp do podsłuchu z dowolnego miejsca. Podsłuch jest ukryty w listwie zasilającej - stanowi to świetne rozwiązanie do monitoringu audio pomieszczeń mieszkalnych czy biurowych. Nie trzeba martwić się o baterie - prąd dostarczany jest bezpośrednio z instalacji elektrycznej, co oznacza, że czas pracy podsłuchu jest nieograniczony. 
 
Podsłuch na żywo Wi-Fi

{OK{Urządzenie jest skonstruowane tak, że podsłuch dostaje prąd cały czas, nawet jeśli przełącznik w listwie jest wyłączony. Dźwięk mikrofonu jest bardzo dobrej jakości (lepszy niż w listwach GSM) - z bliska słychać nawet szepty.
}}

Prosta obsługa i duże możliwości konfiguracji

Nadajnik podsłuchowy Wifi może działać w każdym miejscu z dostępem do hotspotu sieci WiFi i umożliwia nasłuchiwanie z dowolnego miejsca na świecie.

Aby uruchomić podsłuch wystarczy zainstalować aplikację IMOU na telefon iOS lub Android a następnie zalogować się na przygotowane wcześniej konto - karteczka z danymi jest wydawana indywidualne do każdej sztuki podsłuchu. Następnie wystarczy postawić HotSpot Wifi z telefonu lub routera przenośnego lub stacjonarnego o odpowiedniej nazwie. Podsłuch po 60 sekundach od włączenia do gniazdka połączy się automatycznie z tą siecią i rozpocznie monitorowanie dźwięków z pomieszczenia, w którym został umieszczony. W każdej chwili można odsłuchać na żywo  co aktualnie dzieje się w monitorowanym pomieszczeniu. 
​​​​​​​

Detekcja głosu nagrywa to co najważniejsze

Detekcja głosu jest zintegrowana z aplikacją - więc od razu dostajemy komunikat, że ktoś jest w pomieszczeniu - dodatkowo jest nagrywane kilkanaście sekund z tego zdarzeniaDużą zaletą podsłuchu jest realistyczny kamuflaż oraz funkcjonalność prawdziwej listwy czyli możliwość zasilania innych urządzeń
 
 
zasięg:
 • nieograniczony (globalny)
 • do 15 m do punktu WiFi
 
czułość mikrofonu:
 • do 8 m
 
zakres pracy:
 • 2,4 GHz
 
podsłuch na żądanie:
 • możliwość nasłuchu w każdej chwili przez aplikację iOS / Android
 
detekcja głosu:
 • podsłuch informuje przez aplikację o wykryciu głosu i samoczynnie nagrywa zdarzenie
 
czas pracy:
 • nieograniczony po podłączeniu do gniazdka 230 V
 
zasilanie:
 • bezpośrednie zasilanie z sieci 230 V
 
zajętość:
 • 1 h nagrania = około 60 MB
 • do 530 h nagrania na wbudowanej pamięci 32 GB
 
pamięć:
 • wbudowana pamięć 32 GB
 
wymiary:
 • 300 x 80 x 60 mm
 • długość przewodu: 1,5 m
 
waga:
 • 290 g (bez przewodu)
 • 425 g (z przewodem)
 • nadajnik podsłuchowy
 • polską instrukcję obsługi  
Prezentowane urządzenie wymaga zwykłej karty SIM (takiej jak do telefonu komórkowego) do prawidłowego działania.

{OK{W sklepach detektywistycznych Spy Center istnieje możliwość nabycia czeskich kart SIM, które działając w roamingu w Polsce nie wymagają rejestracji.
}} {info{Wszystkie polskie karty SIM używane w telefonach, urządzeniach podsłuchowych GSM oraz lokalizatorach GPS zgodnie z prawem (Dz. U. z 2016 r. poz. 904) muszą zostać zarejestrowane i aktywowane przed użyciem. Bez rejestracji przez samego użytkownika polska karta SIM nie będzie działać.
}} 
Karta SIM do podsłuchu GSM
 

W zależności od ustawienia urządzenia może być potrzebny transfer internetowy lub obsługa połączeń i SMSów. Aby zminimalizować koszty polecamy karty prepaid z aktywowanym pakietem danych. Prosimy pamiętać, że nie powinny być to karty typowo do modemów internetowych (takie karty często obsługują tylko technologię 3G lub 4G dla internetu). Powinny być to zwykłe karty 2G do rozmów. Tylko takie karty będą działały w podsłuchach i lokalizatorach, które celowo używają najniższej technologii aby czerpać jak najmniejsze ilości mocy z baterii.


Najlepsza oferta SIM do lokalizatora GPS
 

Jaka karta SIM jest najlepsza do lokalizatorów GPS?

 
Jak wynika z naszej praktyki, doskonale w lokalizatorach spisują się karty sieci PLAY z taryfą "odNowa". Polecamy tę kartę ze względu na sposób działania sieci PLAY oraz fakt, że uruchamiając na karcie pakiet 6 GB, nie ponosimy żadnych kosztów eksploatacji karty, oprócz początkowego doładowania za 30 zł, do momentu wykorzystania ostatniego bajtu z limitu danych na karcie (często jest to ok. 8 – 12 m-cy działania lokalizatora). Oczywiście dotyczy to internetu w lokalizatorach działających na platformie. Przy podsłuchach GSM, albo częstym wykorzystaniu lokalizacji za pomocą SMS, musimy pamiętać o doładowywaniu karty w lokalizatorze w ramach jak będą schodzić środki. Jeżeli jednak  posiadamy telefon w sieci Play, można dodatkowo aktywować "stan darmowy", aby SMSy i połączenia z urządzenia nie generowały kosztów.


Procedura w Play wygląda następująco:

 1. Kup i zarejestruj kartę SIM z taryfą "odNowa" (np. w salonie operatora Play). Następnie aktywuj ją wkładając do dowolnego telefonu i wykonując z niej przynajmniej jedno odebrane połączenie (inaczej karta pozostanie nieaktywna i nie da się do niej dodzwonić).
 2. Polecamy zarejestrować kartę w serwisie 24.play.pl. Dzięki temu można śledzić środki na koncie online w razie potrzeby zmienić lub dokupić pakiet całkowicie zdalnie.
 3. Jeżeli posiadasz już kartę prepaid PLAY w innej taryfie - zmień jej taryfę na "odNowa" wpisując z klawiatury telefonu kod *163*20#, następnie naciśnij symbol połączenia (zazwyczaj "zielona słuchawka"). Po chwili otrzymasz informację o rozpoczęciu procedury zmiany taryfy. Odczekaj kilka godzin i sprawdź czy taryfa została już zmieniona, zanim będziesz kontynuować. Aktualną taryfę możesz sprawdzić kodem *111*49*1#.
 4. Doładuj kartę kwotą przynajmniej 30 zł - możesz to zrobić już w salonie, albo kartą zdrapką w kiosku. Często też doładowania można dokonać z dowolnego konta bankowego, podając numer telefonu karty.
 5. Po doładowaniu i upewnieniu się, że jesteś w taryfie "odNowa" - aktywuj pakiet 6 GB internetu wpisując z klawiatury telefonu kod *111*843*1#, następnie naciśnij symbol połączenia. Po chwili otrzymasz wiadomość sieciową, że pakiety zostaną aktywowane w przeciągu 24 godzin… Zazwyczaj jednak są to pojedyncze minuty. Sprawdzamy więc po chwili ilość dostępnych bajtów, wpisując z klawiatury (jak opisano powyżej) kod *108#.
 6. Aktywuj "Stan darmowy" kodem *188# aby wszystkie połączenia i SMSy z lokalizatora do Ciebie także były darmowe (uwaga, to działa tylko jeżeli też masz telefon w Play).
 7. Tak przygotowaną kartę możesz już wyjąć z telefonu i przełożyć do urządzenia GSM.

 

UWAGA: Podane kody dotyczą tylko przykładowej taryfy i sieci GSM. Dla innych operatorów procedury są inne i należy się o nie dowiedzieć w punkcie obsługi klienta tej sieci, której kartę instalujemy.
 


 

Jeżeli karta nie działa z urządzeniem:

 
 • Karty SIM przedpłacone (prepaid, oferta na kartę, itp.) muszą być zarejestrowane i aktywowane (należy włożyć kartę do telefonu i wykonać z niej jedno połączenie, które musi być odebrane).
 • Karta powinna posiadać na koncie środki i aktywowane pakiety internetowe. Sposób aktywacji jest inny dla operatorów sieci, taryf, czy stosowanych promocji. Najczęściej jest to aktywacja kodem, ale jak to wykonać należy zapytać w momencie zakupu karty lub w punkcie obsługi danego operatora sieci komórkowej.
 • Czy kod PINn jest wyłączony? - urządzenie samo go nie wpisze! Większość kart przedpłaconych spełnia ten warunek, ale warto to sprawdzić. W tym celu należy włożyć kartę do telefonu i uruchomić go. Jeżeli telefon uruchomi się bez konieczności podania kodu PIN to warunek jest spełniony. Jeżeli nastąpi prośba o wprowadzenie PIN, należy to zrobić, a następnie wyłączyć sprawdzanie PIN wybierając odpowiednią opcję w funkcjach telefonu (najczęściej w zakładce Bezpieczeństwo lub podobnie). Bywa też, że sprawdzanie kodu pin może zostać wyłączone jedynie przez wizytę w BOK (lub e-BOK) danego operatora. Taka czynność często jest konieczna dla kart abonamentowych.
 • Czy włożony został odpowiedni rozmiar karty SIM? Karty obecnie są produkowane w rozmiarach mini, micro i nano - zdarza się, że Klient wkłada kartę micro bokiem do wejścia na kartę mini. 
 • Czy karta jest włożona poprawnie zgodnie z oznaczeniem wcięcia. Jeżeli nie ma oznaczenia, to czy blaszki widoczne w porcie po włożeniu dokładnie stykają się z blaszkami na karcie SIM?
 • Czy nie masz zastrzeżonego numeru? Komendy wysyłane z takiego telefonu sprawią, że urządzenie nie będzie wiedziało gdzie odpowiedzieć.
 • Sprawdź kartę w starszym telefonie komórkowym - np. w czarno-białej starej Nokii. Niektóre karty typowo do modemów (internetowe), nie współpracują z urządzeniami 2G (starsze telefony, lokalizatory, podsłuchy). To, że karta działa w nowoczesnym smartfonie 4G nie daje gwarancji, że zadziała w lokalizatorze.  Powinna być to zwykła karta do rozmów.

 
Zestaw zawiera:
 • nadajnik podsłuchowy
 • polską instrukcję obsługi  

Zobacz instrukcję obsługi
Darmowa dostawa w sklepie Spy Center

Rekomendowane produkty uzupełniające

Akcesoria ogólne przydatne w przypadku większośći sprzęfów detektywistycznych:Opinie o "Podsłuch Wi-Fi w listwie zasilającej - Alfa 100 [IMOU]"

Ocena: Ocena 4/5

Dobrze ukryty, z jakością i ustawianiem gorzej.

Średnia ocena produktu: 3.5 / 5. Głosów: 2 (w tym same oceny bez komantarza: 1). Statystyki ocen:
0
1
1
0
0
Opinie są w większości pisane przez osoby posiadające dany sprzęt, gdyż sklep wysyła zautomatyzowaną prośbę o ocenę kupionego produktu. Z uwagi jednak na pełną anonimowość procesu, obsługa sklepu nie weryfikuje dodatkowo nabycia danej rzeczy.

Rekomendowane produkty uzupełniające

Akcesoria ogólne przydatne w przypadku większośći sprzęfów detektywistycznych:

Klient: To...di, data zakupu 12-07-2023 12:35

Klient: An...ek, data zakupu 03-04-2023 13:30

Klient: Ja...ch, data zakupu 23-02-2023 13:05

.... ....


Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Spy Center™ Szpiegowskie sklepy detektywistyczne Łódź, Warszawa, Wrocław  |  Oprogramowanie sklepu Spy: Shop Gold
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Sklep wykorzystuje pliki cookies aby zapamiętać ustawienia, koszyk oraz dla statystyk.
USTAWIENIA
AKCEPTACJA
Pomoc na czacie Helpdesk

Przydatne odnośniki

Wybierz kategorię


Wybierz kategorię

Informacje

 • 25 Lat
 • Darmowa dostawa
 • Przelewy24
 • karta