Sklep internetowy: Dostępny
Czas wysyłki: Jeden dzień roboczy
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Kod produktu: REJMPV-414
Inne nazwy: KRU-OI1
Stan magazynowy:
Stan produktu: Fabrycznie nowy
Gwarancja: 24 miesiące
* Uwaga, produkt może posiadać drobne ślady, Lawmate produkuje kamery z używanych prawdziwych przedmiotów. Lekkie ślady używania to element kamuflażu - redukują tak zwany "efekt nowości" i zmniejszają zainteresowanie osób trzecich.
Firma LawMate posiada przedstawicieli w wielu krajach, takich jak Stany Zjednoczone, Australia, Wielka Brytania, Hiszpania, Francja i wiele innych. Nasza główna fabryka znajduje się na Tajwanie, co zapewnia im kontrolę nad procesem produkcji i gwarantuje najwyższą jakość produktów. Zaufaj Lawmate, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje urządzenia i dane są bezpieczne. Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę produktów i rozwiązań.
Bardzo fajna ukryta kamera. Dla dodatkowego maskowania dorzuciłem swojego starszego iphone’a. Wszystko co nagrywałem nie powodowało żadnych podejrzeń u innych osób.
Polecam każdemu kto chce nagrywać innych z ukrycia. Na poczatku bałam sie czy taka kamerka przejdzie, ale ona jest rzeczywiscie dobrze ukryta i wyglada jak bateria do Iphona.
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli, nie jesteśmy jednak w stanie tego zagwarantować. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.