Jak założyć podsłuch w telefonie męża?

Zdrada małżonka to bolesne doświadczenie, które może doprowadzić nawet do batalii sądowej. Zanim jednak oskarżymy męża o zdradę, warto upewnić się, że faktycznie do niej doszło. Jak to sprawdzić? Najlepiej skoncentrować się na jego telefonie, to tam ludzie przechowują dziś sekrety. Jak zdobyć potrzebne informacje? Oto kilka przykładów.

Zacznij od bilingów

By rozwiać wątpliwości i podejrzenia, nie trzeba od razu inwestować w szpiegowski sprzęt lub usługi detektywa. Telefon współmałżonka można skontrolować, sprawdzając szczegółowy rachunek. Zazwyczaj można go pobrać logując się w serwisie operatora komórkowego. W bilingu znajdziemy spis wykonywanych połączeń, co będzie niezwykle pomocne w wykryciu zdrady. Niestety, by uzyskać dostęp do treści SMS-ów, potrzebna jest zgoda sądu, a ten przychyli się do takiej prośby tylko w wyjątkowych okolicznościach.

Szpieg w telefonie

Jeżeli mamy bezpośredni dostęp do telefonu męża, możemy skorzystać także z innych opcji. Jedną z nich jest instalacja oprogramowania szpiegującego. W internetowych sklepach roi się od tego typu aplikacji. Warto wcześniej zapoznać się z ich możliwościami, w przypadku darmowych programów można natknąć się na rozmaite ograniczenia. Większe możliwości oferują płatne systemy. Można je nabyć oddzielnie lub w wersji z przygotowanym do podsłuchu spyphone’em. Przydatne może okazać się również oprogramowanie do lokalizacji telefonów.

Podsłuch GSM – w obawie przed ingerencją operatora

Założenie podsłuchu w telefonie może się okazać dosyć problematyczne. Przede wszystkim współczesne urządzenia są skonstruowane w sposób uniemożliwiający nadmierną ingerencję w ich budowę. Warto pamiętać również, że montaż podsłuchu jest legalny tylko w niektórych przypadkach, a wykrycie go w telefonie może doprowadzić nas na salę sądową. Problem można jednak ominąć, a w sklepach szpiegowskich znajdziemy inne, równie dyskretne urządzenia podsłuchowe.

Czy mężowi zdarzają się tajemnicze rozmowy odbywane w toalecie, samochodzie lub garażu? Jeżeli tak, to właśnie tam można zamontować szpiegowski gadżet. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się podsłuch GSM. Jego obsługa jest prosta. Do urządzenia wielkości pudełka od zapałek wystarczy włożyć dowolną kartę SIM, a następnie zadzwonić na jej numer. Urządzenie automatycznie odbierze połączenie, a my będziemy mogli przysłuchiwać się rozmowie przy pomocy telefonu. Zastosowanie technologii GSM sprawia, że podsłuch działa z dowolnego miejsca na świecie. Możliwa jest również identyfikacja głosowa, dzięki której urządzenie połączy się po wykryciu głosu rozmówcy.

 

3 komentarzy o “Jak założyć podsłuch w telefonie męża?

  1. Po zdemsdkowaniu podsłuchu kiedy wyjdzie to na sprawie sądowej rzeczywiście będzie to dowodem w sprawie rozwojowej ale i dowodem w kontr sprawie o naruszeniu dobr osobistych zapewnionych w konstytucji… Podsłuchiwanie kogoś to najgorsze skurwysyństwo jakie można komuś zafundować a wykrycie i udowodnienie zdrady nie usprawiedliwia tego.. Można to samo uzyskać inna droga wtedy gdy jedesmy pewni zdrady… Podsłuchiwanie bardzo często przy okazji ujawnia bardzo osobiste skłonności i tajemnice ktore każdy może mieć każdy ma do nich prawo… Podsluchoeanie to gorsze skurwysyństwo niż zdrada…

  2. Tylko człowiek mający coś na sumieniu boi się podsłuchów. Podsłuch w celu udowodnienia zdrady to często jedyna metoda na pozyskanie dowodów i stan wyższej konieczności podyktowany ochroną dóbr ofiary. Może sprawca niech się najpierw zastanowi, co robi, a później domaga się sprawiedliwości, a nie odwrotnie?? Jak będziemy chronić przestępców w taki sposób, to większości przestępstw nie uda się udowodnić. Podsłuchy powinny być legalne, jeśli jest uzasadnione podejrzenie łamania prawa, tak jak ujęcie obywatelskie.

    1. A powiedz mi od kiedy zdrada to łamanie prawa? To może być tylko oznaka braku miłości i powód do rozwodu. Nikogo nie powinno się podsłuchiwać!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *