Jakie okulary z kamerą wybrać?

Okulary szpiegowskie, to gotowe kamery ukryte z małym obiektywem. Znajdują zastosowanie w wielu sytuacjach: są wykorzystywane nie tylko w branży detektywistycznej, ale także podczas spotkań o charakterze biznesowym czy prywatnym. Jakie okulary z kamerą wybrać? Porównujemy możliwości trzech urządzeń dostępnych w internetowym sklepie SpyCenter.


Okulary z kamerą, profesjonalny sprzęt nie tylko dla specjalistów

Okulary z kamerą to praktyczne rozwiązanie umożliwiające dyskretne nagrywanie i wykonywanie zdjęć. Kamera ukryta w okularach to jedno z najprostszych, najwygodniejszych i, co najważniejsze, niewzbudzających podejrzeń urządzeń rejestrujących. Ukryta w oprawkach kamera umożliwia zapis przebiegu spotkania wraz z dźwiękiem. Nagrany materiał zapisywany jest na karcie pamięci o pojemności 32 GB. Każdy zestaw zawiera okulary z wbudowaną kamerą, kabel USB oraz wygodne etui. Wszystkie urządzenia nagrywają materiał wideo w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli.


Okulary korekcyjne z kamerą ukrytą w oprawkach


Kamera w okularach

//spy-center.pl/okulary-korekcyjne-z-dyskretnie-ukryta-kamera-rh-291-p-416.html


Dyskretne okulary korekcyjne z wbudowaną kamerą mogą być wykorzystywane w każdych warunkach bez wzbudzania podejrzeń. Okulary zapewniają godzinę nagrywania na akumulatorze i szeroki kąt widzenia: 70 stopni.


Okulary przeciwsłoneczne z wbudowaną kamerą


Kamera w okularach przeciwsłonecznych

//spy-center.pl/okulary-przeciwsloneczne-rh-417-z-ukryta-kamera-p-434.html


Kamera ukryta w okularach przeciwsłonecznych zapewnia 1,5 godziny nagrywania na akumulatorze. Aby nie wzbudzać podejrzeń, okulary powinny być używane na zewnątrz przy słonecznej pogodzie. Okulary zapewniają bardzo szeroki kąt widzenia: aż 75 stopni. Urządzenie wykonuje wysokiej jakości zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpx.


Lekkie oprawki korekcyjne z kamerą


Okulary z kamerą

//spy-center.pl/kamera-z-aparatem-w-okularach-korekcyjnych-a1000-hd-p-452.html


Urządzenie gwarantuje godzinę nagrywania na akumulatorze. Okulary z kamerą zapewniają optymalny kąt widzenia: 60 stopni. Zaletą tego modelu jest niewielka waga urządzenia. Oprawki wraz z kamerą ważą jedynie 32,8 grama.


Kamera w okularach – dyskrecja na najwyższym poziomie

Niewątpliwą zaletą kamery ukrytej w okularach jest możliwość nagrania dokładnie tego, na co skierowany jest nasz wzrok. Oko kamery ukryte jest za półprzezroczystym tworzywem niewidocznym dla osób postronnych. Wszystkie urządzenia zapewniają prostą i intuicyjną obsługę. Oprawki wykonane z wysokiej jakości materiałów nie posiadają budzących podejrzeń zgrubień i wypukłości. Dołączone do każdego zestawu szkła bez mocy dioptrii można wymienić na dowolne soczewki zapewniające komfortowe widzenie krótko – i dalekowidzom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *