Monitoring działki – jakiej kamery użyć?

Zastanawiasz się jak zadbać o właściwą ochronę swojej działki? Nie jest to najłatwiejsze zadanie, szczególnie jeśli znajduje się na uboczu, np. w lesie czy na niestrzeżonym obszarze na przedmieściach. Do tego rodzaju wyzwań potrzebujesz kamerki specjalnej – fotopułapki. To urządzenie pozwoli Ci zarejestrować niechcianych gości na zdjęciu lub wideo i tym samym ułatwi Ci dotrzeć do sprawców ewentualnych szkód.

Ochrona ogródka działkowego

Włamania czy kradzieże na rodzinnych ogródkach działkowych niestety nadal zdarzają się dość często. Wielu właścicieli próbuje ochronić swój dobytek za pomocą dodatkowych kłódek, krat w oknach i innych zabezpieczeń, ale nie zawsze to wystarczy. Jeśli chciałbyś zarejestrować wandali, których tak trudno złapać, na materiale dowodowym, wybierz jedną z fotopułapek dostępnych w naszym sklepie. Z łatwością ukryjesz ją między drzewami, gdzie pozostanie niezauważona. Stanie się tak, ponieważ obudowa każdego z urządzeń posiada doskonałe maskowanie w neutralnych, wtapiających się w korony drzew barwach.

Poznaj sprawcę szkód w sadzie

Ostatnimi czasy masz wrażenie, że owoce z Twojego sadu znikają w większej ilości niż zwykle? Trudno jest ochronić tak duży teren, dlatego warto w kilku miejscach zamontować fotopułapkę GSM ze sterowaniem przez SMS Acorn TV-65M. Posiada tryb detekcji ruchu, co powoduje jej włączenie zaraz po wykryciu przemieszczającego się obiektu. Dzięki niej szybko otrzymasz informacje o ruchu w danym miejscu w sadzie, gdzie będziesz mógł szybko udać się i sprawdzić przyczynę włączenia kamery. Co więcej, ten model został wyposażony w innowacyjną technologię, umożliwiającą sterowanie urządzeniem przez SMS. Możesz też dobrać wygodną ładowarkę solarną, dzięki której wydłużysz działanie kamery kilkakrotnie.

Zapewnij bezpieczeństwo domku w lesie

Nocą w lesie mogą wydarzyć się różne rzeczy. Zwierzęta podchodzą bliżej do śmietników i wyjadają resztki, niekiedy przy okazji niszcząc Twoją własność. A może ktoś celowo zakradnie się do przybudówki w Twoim domku, z nadzieją znalezienia piły mechanicznej lub innego skarbu. Żeby sprawdzić, kto jest winowajcą bałaganu, który często zastajesz po przybyciu na swoją działkę, zainstaluj fotopułapkę leśną WildGuarder. Została wyposażona w szybkie czujniki ruchu oraz umożliwia wykonanie wysokiej jakości nagrań w rozdzielczości 1080p. Dzięki zarejestrowanym danym, które kamera dostarczy Ci na skrzynkę mailową, prędko poznasz prawdę.

Bądź poinformowany o każdej porze dnia

Wszystkie fotopułapki zostały wyposażone w 44 diody IR 940 nm. To one doświetlają obiekty w nocy, niewidocznym światłem podczerwonym. To sprawia, że urządzenie działa też po zmroku, zapewniając prawdziwą ochronę Twojej działce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *