Małe kamerki do szpiegowania – jak wykorzystać je w domu?

Małe kamerki do szpiegowania to sprzęt, który większości z nas kojarzy się głównie z pracą detektywów. To przede wszystkim oni wykorzystują tego typu urządzenia w swojej codziennej pracy. Sama kamera może się jednak przydać nie tylko profesjonalistom. Oto kilka sytuacji, w których warto jej użyć w swoim domu.

Bezpieczeństwo dziecka

Pozostawienie dziecka pod opieką obcej osoby to dla każdego rodzica powód do stresu. Często jednak nie ma innego wyboru, a poszukiwania niani to zazwyczaj loteria. Jeśli zachowanie pociechy jest niepokojące, warto skontrolować metody pracy opiekuna. Można to zrobić właśnie przy pomocy małej kamerki do szpiegowania. Coraz częściej takie urządzenia są wbudowane w przedmioty codziennego użytku. Kamerka WiFi w zegarku (https://spy-center.pl/kamera-wifi-w-zegarku-w-ksztalcie-fali-p-423.html) pozostawiona w salonie pozwala na nagrywanie i automatyczne przekazywanie obrazu do dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Co więcej, urządzenie wyposażono w oświetlenie IR, umożliwiający nagrywanie w ciemności.

Ekipa remontowa pod kontrolą

Zaplanowany remont już dawno miał się zakończyć, a tymczasem zatrudnieni fachowcy wciąż nie ukończyli planowanych zadań? Może najwyższy czas, by upewnić się, że uczciwie wykonują powierzoną pracę. Niestety, w takim wypadku większość przedmiotów zabezpiecza się folią lub wynosi z pomieszczenia, ciężko więc ukryć kamerę w taki sposób by nie wzbudziła podejrzeń. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się kamera ukryta w czujce dymu (https://spy-center.pl/kamera-ip-wifi-ukryta-w-prawdziwej-czujce-dymu-p-251.html). Dostęp do sieci WiFi pozwala na monitorowanie mieszkania w czasie rzeczywistym przy pomocy telefonu komórkowego. W przypadku braku połączenia, możliwe jest rejestrowanie obrazu na karcie pamięci. Rejestrator może pracować w trybie ciągłym lub po wykryciu ruchu.

Miej oko na okolicę

kamera-wizjer-drzwi

Wymarzone mieszkanie nie zawsze oznacza idealną okolicę. Bardzo często wścibscy lub podejrzani sąsiedzi mogą uprzykrzyć życie nawet w najlepszym miejscu. Dodatkowo nie wszystkie osiedla wyposażone są w domofony, więc nie zawsze da się skontrolować tożsamość osób wchodzących do budynku. Podnosi to oczywiście ryzyko kradzieży. Warto więc monitorować, kto i w jakim celu zjawia się przed drzwiami naszego domu. Jest to możliwe dzięki małej kamerce do szpiegowania umieszczonej w wizjerze (https://spy-center.pl/kamera-bezprzewodowa-w-wizjerze-z-rejestratorem-5-8-ghz-p-457.html). Pozwala ona w dyskretny sposób obserwować co dzieje się przed drzwiami. Zestaw sprawdzi się zarówno podczas podglądu na żywo, jak i nagrywania. Wbudowane czujniki sprawiają, że urządzenie rozpocznie pracę w momencie wykrycia ruchu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *