Koronawirus atakuje gospodarką! (fot. pixabay.com)

Koronawirus: czy warto inwestować? Zdecydowanie tak!

Światowa epidemia wpływa na ceny oraz dostępność artykułów elektronicznych. Dostawcy z całego świata zaniżają produkcję, czym windują stawki swoich produktów. Czy to czas na rezygnację z inwestycji? Odwrotnie! Koronawirus powinien zachęcić cię do zakupów!

Odkryty w Wuhan koronawirus wyhamowuje światową gospodarkę. Niektórzy eksperci przewidują widmo największej zapaści w historii. Co zrobić, aby ją przetrwać? Na pewno nie chować się do bunkrów! Bardzo dobrym rozwiązaniem jest inwestycja. Jest ku temu wiele przesłanek.

Koronawirus sprawia, że wszystko drożeje

Jeżeli planowałeś inwestycje w systemy kamer i monitoringu, planowałeś dodatkowo zabezpieczyć swoją firmę, lub miałeś od dawna uruchomić ochronne systemy – to najlepszy moment do wprowadzenia planów w życie. Powodów takiego rozwiązania jest kilka.

Elektronika z dnia na dzień będzie drożeć. Wpływają na to światowe giełdy, problemy z produkcją, transportem i zaopatrzeniem. Na wysokie ceny wpływają też wystraszeni inwestorzy, którzy całkowicie wycofują środki z giełd. Musisz pamiętać, że koronawirus będzie miał długoletni wpływ na gospodarkę, nawet jeżeli sam zniknie w ciągu miesiąca.

Dobrze wiesz, że niektóre inwestycje prędzej czy później będziesz musiał przeprowadzić. Dotyczy to zarówno sprzętu do ochrony, jak i do działań firmowych (dyktafony, podsłuchy itd.). Ekonomiści przekonują, że jeżeli nie dokonasz zamówień i inwestycji teraz, to później ceny będą coraz wyższe, a możliwości mniejsze.

Pamiętaj, że sprzęt, który drożeje jest bardzo dobrą inwestycją na przyszłość. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, będziesz mógł go później odsprzedać na rynku wtórnym, z dodatkowym zyskiem.

Koronawirus sprawia, że ceny elektroniki na świecie szybują w górę. To dopiero początek tendencji! (fot. Pixabay.com)

Spadają możliwości produkcyjne!

Ceny to jedno, a dostęp do elektroniki to drugie. Światowi potentaci, tacy jak Apple, Samsung, Sony, Huawei czy LG uzależnili większą część swojej produkcji od Chin. Choć gospodarka w Państwie Środka powoli wstaje z kolan, to wydaje się, że do pracy na pełnych obrotach jeszcze wiele brakuje. A nawet, jeżeli Chińczycy byliby w stanie produkować tyle, co jeszcze trzy miesiące temu – towary nie będą dostarczane jak dawniej. Koronawirus zahamował możliwości wielkich przedsiębiorstw.

Może więc okazać się, że masz środki na inwestycje, ale nie ma na rynku interesujących cię produktów. W myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć powinieneś już zaspokoić potrzeby swojej firmy. Dostawy na świecie zaczynają być wstrzymywane, a pracowników logistycznych brakuje ze względu na kwarantannę. Jeżeli potrzebujesz sprzętu w ciągu pół roku, zainwestuj w niego już dziś. Później z pewnością może go zabraknąć.

Nawet, jeżeli będziesz miał później środki na inwestycje, to koronawirus zahamował możliwości logistyczne. Towaru w kolejnych miesiącach szybko więc nie zobaczysz (fot. Pixabay.com)

Postaw na sprawdzonych partnerów!

Nie szukaj inwestycji u niesprawdzonych firm. Te mogą mieć problem z dostarczeniem ci towaru lub utrzymaniem się na rynku. Postaw na sprawdzonych partnerów, takich jak SpyCenter.

Doskonale zdawaliśmy sobie sprawy z powagi sytuacji i od dawna szykowaliśmy się do epidemii. Dzięki temu znajdziesz u nas pełen asortyment produktów, które oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Z nami będziesz mógł zainwestować w skuteczny i dobry sprzęt, oraz uzyskasz fachową poradę dotyczącą jego wyboru i np. instalacji. Godnym uwagi jest fakt, że stawiamy również na rodzimą produkcję. Mamy wielu lokalnych dostawców kamer i lokalizatorów, a więc działając z nami wspierasz polską gospodarkę.

Uruchomiliśmy również produkcję własnych urządzeń. W bogatym asortymencie znajdziesz m.in. wysokiej klasy mini dyktafon do samodzielnego ukrycia Pro-402 z czasem działania do 70 dni i magnesem. Oferujemy ci również 10 procent rabatu z kodem BEZPIECZNEZAKUPY i wysyłkę i zwrot do paczkomatów – za darmo!

Polski dyktafon Pro-402
Dyktafon Pro-402 – 70 dni pracy, magnes i detekcja głosu. Made in Poland.

Zobacz ile krajowych produktów udało nam się zgromadzić w sklepie w specjalnym dziale gdzie znajdą się tylko produkty z Polski. Nie chowaj więc środków na inwestycje w portfelu, ponieważ w ten sposób więcej tracisz, niż zyskujesz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *