SpyCenter - sklep detektywistyczny Kontakt:
Adres: ul. Okoniowa 5 pawilon 3 91-498 Łódź ,
Tel:+48 883-065-439, E-mail: info@spycenter.pl
  Twój koszyk jest pusty

SpyCenter - sklep detektywistyczny Łódź

 • Lokalizacja
 • Sklep spycenter
 • DigiScan Labs
 • Bezpieczny dom
0123
0

Sklep SpyCenter

Czym jest sklep Spy-Center.pl? Sklepy detektywistyczne nie są u nas jeszcze bardzo popularne, jednak w dzisiejszych czasach gdzie dostęp do zaawansowanej techniki jest coraz powszechniejszy, jest to jedyna linia obrony dla przeciętnego człowieka chcącego uchronić się przed inwigilacją i nieuczciwymi praktykami konkurencji. W naszym sklepie zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz asortyment z każdego zakresu pozyskiwania oraz ochrony informacji. Każdy sprzedawany produkt przed wprowadzeniem do oferty jest poddawany testom przez detektywów, z którymi współpracujemy - posiadamy tylko sprawdzone rozwiązania.

Szczegółowy opis naszej oferty:
 • Detektywistyczne urządzenia do dyskretnego pozyskiwania informacji mogą służyć np. w celu monitoringu pracowników w firmie, dla przeciwdziałania nieuczciwej konkurencji a także do monitoringu dziecka, niani lub dozoru osób starszych. Zasięg pluskwy przekazującej głos na żywo może być nieograniczony.
 • Miniaturowe dyktafony i zamaskowane kamery szpiegowskie to grupa urządzeń nie różniących się z pozoru od zwykłych przedmiotów codziennego użytku. Znajdują się tu między innymi kamery w zegarkach, rejestratory w pendrive czy kamery miniaturowe w długopisach. Urządzenia te pozwalają np. na dyskretne nagrywanie spotkań czy monitoring domu lub biura.
 • Lokalizatory GPS do monitoringu pojazdów i osób pozwalają śledzić każdy obiekt na wygodnej mapie, często nawet na bieżąco. Doskonałe narzędzie dla każdego detektywa, a także jeżeli zwyczajnie chcemy zabezpieczyć pojazd przed kradzieżą
 • Wykrywacze nadajników oraz detektory kamer. Kontr-inwigilacja jest bardzo ważna. Produkty z tej grupy umożliwiają lokalizacje i zneutralizowanie wszelkich zagrożeń związanych z nieautoryzowanym wykorzystaniem urządzeń nadawczych.
 • Słuchawki douszne bezprzewodowe - niewidoczne gołym okiem miniaturowe zestawy suflerskie zapewniające dyskretną komunikację na odległość.

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych SpyCenter w Łodzi i w Warszawie  

Informacje

 • Darmowa dostawa
 • Przelewy24
 • karta

Szybki kontakt


Zbyt jaskrawo?   Ustaw ciemny motyw

Nowości w naszej ofercie

Szczególnie polecamy

Wybrane promocje

Aktualności

W pełni darmowa dostawa nawet przy pobraniu!

23-07-2019Wyświetleń: 36darmowa dostawa 0 zł
Miło nam poinformować, że w wypadku zakupów powyżej progu darmowej wysyłki - rezygnujemy także z kosztów płatności. Oznacza to, że wszyscy nasi Klienci, którzy zdecydują się na zakup, będą mogli skorzystać z całkowicie bezpłatnej dostawy na terenie naszego kraju od kwoty 300 zł dla paczkomatów oraz od kwoty 500 zł w wypadku kuriera. Niezależnie od sposobu płatności, czy będzie to płatność kartą, czy też pobranie u kuriera - za dostawę nie zapłacisz.

Jasny i ciemny motyw w sklepie SpyCenter

09-06-2019Wyświetleń: 172klokalizacja
Dziś oddaliśmy do użytku Klientom sklepu SpyCenter nową funkcjonalność. Wszystkie serwisy i systemy operacyjne proponują ostatnio "ciemny motyw", który za sprawą Androida 10, czy iOS 13 stał się bardzo popularny. Ponieważ nasza strona zawsze była ciemna - zrobiliśmy więc jasny motyw. Można go wypróbować klikając tutaj. Od 14.06.2019 jasny motyw będzie domyślnym w sklepie... zawsze jednak można wrócić do poprzedniego ciemnego motywu.

SpyCenter 2.0

02-06-2019Wyświetleń: 198klokalizacja
Witamy w sklepie SpyCenter 2.0. Odświeżyliśmy wygląd witryny, sklep zyskał kilka nowych funkcji, lepszą optymalizację, przejrzystość oraz o wiele lepszą obsługę na urządzeniach mobilnych. Życzymy miłego korzystania z serwisu. W najbliższych dniach będą jeszcze trwały drobne prace wykończeniowe - prosimy o wyrozumiałość.

Nowe, legalne zagłuszacze akustyczne, do zagłuszania dyktafonów i mikrofonów

15-02-2019Wyświetleń: 285alt
Dziś wprowadziliśmy do oferty nowe formy zagłuszaczy. Zagłuszacze akustyczne i ultradźwiękowe to wszelkiego typu generatory akustyczne blokujące  lub zagłuszające mikrofony. Nie tylko nie pozwalają na normalną pracę urządzeń nagrywających i podsłuchowych, ale także stanowią doskonałe uzupełnienie wykrywaczy podsłuchów. Generatory tworząc sygnał akustyczny o zmiennej częstotliwości aktywują wszelkie podsłuchy z funkcją VOX (uruchamianym głosem) - sprawiając że te zaczynają nadawać i są widoczne dla wykrywaczy. Zagłuszacze akustyczne oprócz zagłuszania samych podsłuchów radiowych są skuteczne także, na wszelkiego typu mikrofony kierunkowe, sejsmiczne oraz np. dyktafony w telefonach.

Płatności błyskawiczne Przelewy24 Płatności Online SpyCenter Płatności kartą w sklepie

© Sklep detektywistyczny SpyCenter - Elektronika Specjalna  |  Oprogramowanie sklepu: ShopGold.pl  |   Ustaw ciemny motyw